Drsná Mája stříbrná!

10. července 2012 v 12:08 | Kapitán |  Turnaje a výsledky

Se značným puncem neaktuálnosti budiž něco málo o předpouťovém volejbalovém klání v ryze domácím provedení. Turnaj se odehrál dne 22.06.2012 v podvečer. Dvě základní skupiny čítaly celkem 10 manšaftů. Z každé skupiny pak postupovaly první dva, které odehrály semifinálové utkání.


Náš tým - Drsná Mája postoupil ze skupiny z prvního místa poté, co v jednom ze setů odehraných proti týmu Honzíka Chovance - Izotopům - zaškobrtl. Jediná slabá chvilka ve skupině budiž důkazem opravdu kvalitně poskládané party, která se chlubila tímto složením: Rostislav Güttler ml., Rostislav Güttler st., Marie Güttlerová, Petra Žitníková, Kateřina Blinková a Radim Blinka.
V semifinálovém utkání nám pak vzdoroval tým Pomlčky. Obětaví hráči plní nasazení a elánu odolávali našemu tlaku tak říkajíc "zuby nehty" ale marně. Jasné vítězství v poměru 2:0 nás posunulo do finále. Pomlčky byly odsouzeny k boji o třetí místo, ve kterém narazily na tým Honzy Chovance. Zřejmě právě elán, nasazení a víc sil rozhodlo utkání o třetí místo. Zkušení tým Izotopů v něm totiž Pomlčkám podlehl a malé překvapení tak bylo na světě.
Nedostatek sil však netrápil pouze tým Izotopů, jak se později ukázalo ve finále sehraném s týmem Kantorů. Po úvodní velmi vyrovnané sadě, kterou svým OPĚT nepřesným výrokem rozhodla sudí ve prospěch pořádajících Kantorů, zavládl v našem týmu do té doby nevídaný chaos a neklid. Druhý set odehraný v duchu těchto nelibých podstatných jmen v kombinaci s únavou, která souvisela s odehráním vyrovnaných zápasů v "těžší" základní skupině, byl již záležitostí Kantorů bez pomocné ruky paní rozhodčí. Zápas, kterému by slušel třetí rozhodující set tak skončil vítězstvím Kantorů 2:0.
Námi předvedená hra byla kvalitní. V průběhu turnaje jsme se všichni velmi příjemně bavili a za to patří pořadateli velké díky. Těšíme se na další ročník.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Luďka Luďka | E-mail | Web | 23. července 2015 v 8:52 | Reagovat

Volejbalový dres je moje druhá kůže. Sport pro školy je dobrá věc, člověk tu najde spoustu náčiní na sport http://www.centrum-aktivit.cz/

2 Jano Jano | 15. února 2016 v 13:25 | Reagovat

Výsledky volejbalu na jednom místě- různé soutěže

http://www.sportyonline.cz/volejbal-vysledky/#inscore_ifheight_xdc_929

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.