Horní Bečva KONČÍ v OP mužů

26. srpna 2008 v 14:18 | Kapitán |  sezóna 07/08
Horní Bečva po dvou letech účinkování v OP končí. Je konec září, termín pro přihlášení do soutěže takřka vypršel a Horní Bečva letos svou přihlášku do soutěže nepošle… Z důvodu odchodů některých významných lidí z našeho týmu, nemáme dostatek fyzických sil, abychom v soutěži hráli alespoň důstojnou roli.

Někteří škarohlídi od samého začátku loňského ročníku nebyli schopni pochopit, proč za Horní Bečvu hrají i přespolní hráči, teď mají příkladnou možnost, aby pochopili. Tři hráči základní sestavy, klíčová pozice nahrávky a oba blokaři, kteří náš tým celou loňskou sezónu táhli výkonnostně nahoru, se s týmem nadobro rozloučili a budou hrát soutěž za Valašské Meziříčí. Nyní tak není, kdo by soutěž za Horní Bečvu hrál.
Volejbal na Horní Bečvě obecně má asi nejlepší léta za sebou, konec mužů v OP je jen další ranou pod pás. Ale abych nepsal jen o špatných zprávách, zmíním se i o tom, že tyto stránka zřejmě brzy mírně změní svou podobu. Se zbytkem lidí oddaných volejbalu jsme se totiž rozhodli doplnit tým ženami a účastnit se soutěže smíšených družstev. Pro Horní Bečvu to bohužel víceméně žádný význam asi nemá, soutěž se hraje velmi odlišným způsobem a o utkáních na domácí palubovce si můžeme nechat jen a jen zdát.
Přesto doufám, že tuto věc dotáhneme do úspěšného konce a Horní Bečvu budeme úspěšně reprezentovat.

Volejbalu ZDAR!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kap. z Pozděchova Kap. z Pozděchova | 26. srpna 2008 v 18:00 | Reagovat

tož co blázníte chlapi? přece to nevzdáte?? problémy se sestavou znám taky ale vždy se to nějak podařilo poskládat. tak se to ještě pokuste poskládat...

2 Kapitán Kapitán | 26. srpna 2008 v 20:32 | Reagovat

Zůstalo nás fakt málo.. pozice nahrávky v čoudu.. to by byl kilometrový krok zpátky ve hře, hrálo by se fakt bůhví jak, volejbalistů ubývá, bylo by to trápení a má to být radost ne? Spíš klapne ta smíšenková soutěž. Taky mě to mrzí, ty hevy v přeboru byly fajné ;)

3 Kap. z Pozděchova Kap. z Pozděchova | 27. srpna 2008 v 23:50 | Reagovat

o tom že volejbalistů ubývá mi nemusíš říkat.. taky se skládáme jak se dá. my taky hráváme na dva nahravače. navíc kteří to moc neumí;-)

taky jsem uvažoval že to nepřihlásíme, ale přeci se to podařilo nějak poskládat... no sice problémy budou... dva lidé jsou dlouhodobě zranění, ti budou chybět. ale hrát chceme, protože i když hráváme smíšené turnaje, tak jen ten mužský tým to je uplně něco jiného...

4 Radim Radim | 1. října 2008 v 10:28 | Reagovat

Tož škoda chlapi... Příští sezónu se třeba zadaří líp, co si vychovat nějaké mladé? :-) Zdravím za MEZ, my letos pokusíme štěstí v kraji:-)

5 Kapitán Kapitán | 1. října 2008 v 11:20 | Reagovat

No škoda to je, mladých moc není, ale na něčem se pracuje.. Uvidíme, za rok bysme se opět rádi zůčastnili, snad něco postavíme.

Tak hodně štěstí v kraji! Ale tělocvična na MEZu asi moc kraji vyhovovat nebude, co? :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.