Nevelké ambice, o to větší zklamání

2. března 2008 v 15:27 | Kapitán |  Turnaje a výsledky
Dne 1.3. 2008 se na Dolní Bečvě pořádal tradiční volejbalový turnaj smíšených družstev - O pohár starosty. Loni jsme si právě odtud odvezli výborné 2. místo, které však bylo vzhledem k průběhu turnaje nakonec zklamáním. Nejinak tomu bylo letos…

Turnaje se zúčastnilo 11 družstev - podmínkou byly nejméně 2 ženy v týmu. Na dvou hřištích si to mezi sebou rozdaly týmy rozdělené do dvou skupin. V naší skupině byly týmy: Wanted, Vigantice, Bago a Lyžaři. Rozjezdové remízy s týmy Wanted a Bago a následné dvě výhry nám vynesly postup ze skupiny.
V semifinále nás však čekal první celek skupiny A - tým SVČ. Semifinále bylo nesmírně vyrovnané, leč dveře do finále nám zůstaly zavřené. Ani vítězi naší skupiny se nepodařilo porazit soka ze skupiny A - Beach team. Čekal nás tedy souboj o třetí příčku právě s týmem Wanted. Další nehecovaný souboj. V prvním setu jsme prohrávali už 8:2, ale následným mohutným náporem se nám podařilo skóre dorovnat do stavu 14:14. Hra plynula dále. Zlomový okamžik přišel za stavu 19:19 (hrálo se do 20 bodů), kdy nám pan rozhodčí pískl přešlap, který jednoduše nebyl. O následném míči se již nemá cenu zmiňovat. Druhý set byla rovněž velmi vyrovnaná partie, nicméně jsme se v tomto setu dopustili vícero chyb, než náš soupeř a tak jsme se museli spokojit pouze s bramborami.
Ve finále si Beach team poradil s SVČ.

Složení:
Rostislav Güttler
Petra Güttlerová
Marek Děcký
Kateřina Blinková
Radim Blinka
Veronika Vašková
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.