#17 .kolo: Ležící - spící

2. března 2008 v 14:55 | Kapitán |  sezóna 07/08
Horní Bečva - Atletiko Vsetín 1:3 (-23, 22, -17, -22)
Těžký soupeř, kterého prostě nedokážeme porazit - to je Atletiko. Zkušeností z volejbalového života mají na rozdávání, energie stále dostatek a chuť neustále vítězit je také neopouští, o čemž svědčí jejich prozatímní zápasové skóre 10:2. Nicméně výhoda domácího prostředí a kompletní základní šestka, to byly zas naše výhody.

Bohužel jen velmi málo jsme z nich dokázali těžit. Celý první set byl vyrovnaný. V koncovce jsme měli i trošku navrch, když jsme vedli asi 21:18. Jenže pak přišly mé osobní chyby na přihrávce, když jsem nedokázal zpracovat 3 míče v řadě. Dovolil jsem tak soupeři srovnat. Mohli jsme pak s tím ještě ledasco udělat, ale nepovedlo se. Místo toho přišla poslední chyba na síti, kterou jsme doslova darovali úvodní sadu hostům. Ti se jak slepý k houslím dostali k vedení v zápase 1:0.
V setu druhém jsme se kupodivu dokázali z psychického šoku vzpamatovat a relativně dobrou hrou - stále však plnou chyb - dovedli tento set do vítězného konce. 1:1
Set třetí jsme však byli zase jako vyměnění. Tempo zápasu se mi zdálo stále dobré, ale chybělo tomu nasazení. Zatímco chyb z naší strany neubývalo, soupeř byl čím dál jistější. Třetí sadu vyhrál zcela jednoznačně. 1:2
V sadě čtvrté jsme se znovu malinko zvedli. Dokázali jsme s hosty držet krok a ti neměli zdaleka nic jistého. Jenže zase my a ty naše chyby. Znovu musím dát za pravdu našim pozorovatelům, kteří mi po zápase řekli, že jsme působili mrtvým dojmem. Opravdu, spadlo nám tam víc zbytečných míčů, než bylo zdrávo a toho takový soupeř, jakým je Atletiko dokázal využít.
Tento zápas byl ale rozhodnut už dávno. Ten večer náš tým nešlapal, jak měl. Krom mé 60% úspěšnosti na přihrávce tu byla tragická bilance týmu na bloku. Kombinace na sítí byla příliš fádní a pro soupeře dobře čitelná z čehož také plynula pouze průměrná úspěšnost smečí.
Nebyl to prostě náš večer.
Děkujeme našim fanouškům za podporu, naší rozhodčí za opětovně nezvládnutý zápas a těšíme se zase příště!

Sestava:
Rostislav Güttler (C) - U
Jan Chovanec - S
Jakub Grenar - S
Radek Voštiňák - S
Tomáš Bařák - B
Tomáš Jirásek - B
Miroslav Blažek - N
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jaroušek Jaroušek | E-mail | Web | 1. října 2011 v 2:46 | Reagovat

Díky za info, hledám informace, poněvadž co se v mládí naučíš, ve stáří jako když najdeš.:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.