#7.kolo - Výlet na Vsetín

16. prosince 2006 v 12:19 | Kapitán |  sezóna 06/07
15.12. 2006

MEZ VSETÍN - HORNÍ BEČVA
7.kolo okresního přeboru mužů: 3:0 (25:21,25:8,25:21)


Volejbalový oddíl MEZ Vsetín je úřadujícím přeborníkem okresu, alespoň podle toho, co mi k soutěži přišlo. Podle mne to ale bylo nejslabší mužstvo, které proti nám doposud hrálo! Buď nastoupil jejich B tým, nebo je chyba v mě dodaných materiálech, protože ať si říká kdo chce co chce, tohle byli silně rekreační volejbalisté, ještě ktomu pokročilého věku.

Dnes nebude žádná reportáž, protože jednoduše není o čem psát.. Když jsem v předchozích případech psával věty jako : stav byl vyrovnaný; tahali jsme se o každý míč; měli jsme smůlu; podali jsme dobrý výkon; soupeř byl jednoznačně lepší apod. tak dnes tohle prostě napsat nemůžu. Hráli jsme strašně! To co jsme předváděli nebyl volejbal, řekl bych spíš, že jsme chlapům na Vsetín přijeli ukázat jaké máme krásné dresy a podle toho to taky vypadalo.. Z mého pohledu to řada hráčů odchodila, odstála.. Jen aby to už bylo za náma a jeli jsme zase domů! Přístup k soutěži se prostě rapidně změnil, jestliže po prvním utkání padala i slova chvály za obětavost a nasazení, vše je teď naopak. Týmová souhra a ono nasazení jsou na bodu mrazu.

Nevím, jestli si tým zvyknul nato, že prohrává a nic jiného už nečeká nebo se jen zmítámé v krizi. Před začátkem soutěže si řada znás myslela, že to všechno půjde tak nějak samo, že prostě nastoupíme na hřiště, hned začnem vyhrávat a budou z nás mistři světa.. Když jsem pro nás sháněl trenéra jeden z kamarádů mi řekl, že to moc hrotím, nyní jsme dostal stejný pocit. Myslel jsem, že mám tým, že mám lidi, kteří jsou zapáleni pro "naši" věc a že budem všichni šlapat a tahat za jeden provaz! Týmová souhra měla být jedním ze stavebních kamenů týmu, protože jsme všichni dobří kamarádi. Na to, že všichni nechtějí makat a zlepšovat se jsem si už tak nějak zvykl a říkám dobře, ale pojďme si alespoň zahrát a pobavit se! Volejbal je přece hra.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Honcek Honcek | 16. prosince 2006 v 13:12 | Reagovat

Nevím, jestli se na nás podepsala částečná změna týmu, ale atmosféra mezi námi špatná už od začátku. Všichni jsme stáli jak sloupy. Nepostřehl jsem až na výjimky žádnou hecovačku, fandění mezi sebou a pozvedávání týmového ducha. Opravdu se zdálo, že to každý chce mít už za sebou a vydat se domů. Byl to víc než špatný výkon. Pokud nechceme skončit první ročník se 14 body, musíme zapracovat nejen na zlepšení hry ale taky na hlavě.

2 Dave Dave | 16. března 2007 v 11:02 | Reagovat

Chlapi,vaše komentáře mě moc pobavili,všechny shazujete (viz. MEZ Vsetín) ale sami neuhrajete nic.chce to shodit ramena a začít trochu víc trénovat. Jinak se mi moc líbí váš kotel(diváci).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.