#6.kolo - Horní Bečva opět s nulou

9. prosince 2006 v 11:01 | Kapitán |  sezóna 06/07
8.12. 2006
HORNÍ BEČVA - HOŠŤÁLKOVÁ
6.kolo okresního přeboru mužů: 0:3 (20:25,18:25,19:25)

Soupeřem do druhého domácího utkání nám byli hráči Hošťálkové. Očekávání od tohoto zápasu byly z naší strany velké a na zápas jsme všichni byli pořádně nažhaveni. Chtěli jsme před velmi dobře zaplněnými ochozy konečně dokázat, že volejbal hrát umíme.. a možná právě to se nám stalo osudným.

Nástup do zápasu se nám mimořádně povedl, a tak v polovině první sady měli všichni Bečvané důvod k radosti, protože na světelné tabuli svítil stav 12:6 pro domácí, jenže jak se posléze ukázalo, Hošťálková se teprve rozehrávala. Právě to, co přišlo poté nejlépe dokumentovalo v čem je naše největší slabina. Hned co hostující hráči přidali v servisu na razanci šel náš tým do kolen.Výsledkem byla bodová šňůra, kterou zastavilo až jejich podání do zámezí. Jenže to už byl stav vyrovnaný a začínalo se v podstatě od nuly. Asi od této doby jsme začali být jednoznačně horší a dá se říci, že na hřišti bylo jen jedno družstvo. Set jsme prohráli v poměru 20:25.
V druhém setu jsme se museli nejprve oklepat z právě zažitého šoku, přesto jsme dokázali držet krok a nenechali soupeře bodově odskočit. Potíž byla zase v tom, že na některých hráčích byla vidět velká snaha.. a jak je známo z přemíry snahy pramení chyby. Nehledě nato, že bezpočtu chyb jsme se opět dopustili na příjmu. Hošťálková si dělala v podstatě co chtěla a vyhrála i druhou sadu. 18:25.
Hosté proměnili zápas v exhibici. My jsme sice zbraně nesložili, ale smršť pestrých útoků nás psychicky nadeptávala čím dál více. Když ještě paní rozhodčí přiložila pomyslné polínko do ohně několika chybnými výroky, byli jsme na ručník. Výsledek 19:25 je z tohoto pohledu malým vítězstvím..

Reakce trenéra:
Náš příjem je katastrofální, kvůli tomu jsme se nedostali k pořádné nahrávce, protože nahrával jednoduše ten, na koho zrovna letěl míč. Za celý zápas jsem neviděl jediný pořádný útok. Zkazili jsme vše, naco jsme šáhli. Nemám, co bych na dnešním výkonu vyzdvihnul.

Mě nezbývá, než poděkovat všem fanouškům za podporu. Za tým mohu slíbit, že budeme poctivě trénovat. Naše ztracené sebevědomí a vaši důvěru se pokusíme získat hned příští kolo ve Vsetíně.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.